
1 680 ₴
AZ-86851 – унікальний цифровий pH-метр для тестування чистої води і розчинів (деіонізованої, дистильованої, колодязної, дощової, озерної, поверхневих вод, очищених стічних вод тощо) з низькою іонною силою.
Прилад виготовлений компанією «AZ Instrument Corp.» – надійним виробником вимірювальної техніки.
pH-метр оснащено великим, чітким, подвійним РК-дисплеєм для відображення показань pH і температури в режимі реального часу й автоматичної температурної компенсації. Прилад має точність вимірювання ±0.2 pH та автоматично калібрується по 1, 2 або 3 точках. Також можна проводити регулювання калібрувальних точок для підвищення точності вимірювання.
Водонепроникний корпус, ергономічний дизайн і невеликі габарити дають змогу використовувати прилад у польових умовах.
Ручний pH-метр AZ-86851 широко використовують у харчовій промисловості, при виробництві напоїв, в акваріумістиці, при вирощуванні аквакультур, для лабораторних досліджень, контролю якості води в СПА, басейнах, на станціях водопідготовки й очищення води.
| Діапазон вимірювання pH | 0 ~ 14 |
| Точність вимірювання pH | ± 0.2 |
| Роздільна здатність при вимірюванні pH | 0.1 |
| Діапазон вимірювання температури | 0 ~ 60 °C |
| Точність вимірювання температури | ± 1 °C |
| Роздільна здатність при вимірюванні температури | 0.5 °C |
| Температурна компенсація | автоматична температурна компенсація (АТС) |
| Калібрування пристрою для вимірювання pH | до 3 точок |
| Розмір РК-дисплея | 30х18 мм |
| Робоча температура використання пристрою | 0 ~ 50 °C |
| Відносна вологість повітря при використанні пристрою | вологість <80 % |
| Температура при зберіганні пристрою | -10 ~ 50 °C |
| Відносна вологість повітря при зберіганні пристрою | вологість <90 % |
| Термін роботи датчика | більше 6 місяців (з хорошим обслуговуванням) |
| Габарити | 165х35х32 мм |
| Вага | близько 115 г |
| Джерело живлення | 4 батареї типу LR44 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZ Instrument |