7 800 ₴
Відправка з 15 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Медична візок |
| Призначення | Для перевезення білизни |
| Особливості | Мішок для білизни |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Полка-кошик для речей | 3 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 1 шт. |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |